Farklı bir eve ya da yeni bir eve kısa süreliğine taşınma ihtiyacınız oluşabilir. Ancak gittiğiniz ev ya da ofis şu andaki konumdan daha küçük olabilir bu durumda da eşyalarınızın bir bölümünü bırakarak taşınmak durumunda kalabilirsiniz. İşte bu durumda biz parça eşyalarınızı belirttiğiniz noktaya Parça eşya taşımacılığı yaparak taşıyabiliyoruz.

İster şehir içi isterseniz şehirlerarası Parça eşya taşımacılığı hizmetimizde parça eşya taşıma işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Bu hizmet özellikle bekâr, yeni evli ve de eşyalarının tamamını başka bir şehre götürmek istemeyenlerin tercih ettiği bir yöntem. Bu sayede daha küçük bir eşya grubu da belirtilen şehre uygun olan güzergâhtaki farklı eşyalarla taşınabiliyor.

 

Parça eşya taşıma alanında sizlere hızlı bir sistemde nakliye çalışması veriyoruz. Parça eşyalarınızı şehir içinde 1 gün içinde, şehirlerarası parça eşya taşıma alanında ise en geç 2 gün içinde teslimat adresine ulaştırılmaktadır.

Dilovası nakliyat güvencesinde sunulan parça eşya taşımacılığı çalışmalarımızdan memnun kalacağınız garantisi sunuyoruz. Çünkü parça eşya taşıma hizmeti ile hizmet verdiğimiz ve mevcut potansiyel müşterilerimize gelen referans müşterilerimiz sayesinde sayısız ailelerin ve firmaların bu yönde taşımacılık ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenilir hizmetleri nakliyat firması olarak biz sunduk. Sizlerde kaliteli şekilde sizlere sunulacak olan parça eşya nakliye hizmetlerimizden faydalanmak için hemen firmamız ile irtibata geçiniz.