Kurumsal taşımacılık hizmetlerinin öncü firması olan Dilovası nakliyat ile güvenli ve kaliteli fabrika taşımacılığı. Deneyimli ve eğitimli kadromuzla fabrikanızın eşyalarını bir yerden diğer yere özenle ve hasarsız bir şekilde nakliye etmek için size bir telefon kadar yakın olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz.

İş kaybınızı en aza indirmek ve yeni fabrikanızda biran önce işinize başlamanızı istiyorsanız arayın hemen taşıyalım. – Fabrikada bulunan makinalar ambalajlanır ve taşınır .

Ofis içerisindeki mobilyalar ambalajlanır ve taşınır – Ofis içerisindeki elektronik malzemeler ambalajlanır ve taşınır.

 Ağır yükler forklift ile araca yüklenir – Bilgisayar ve benzeri dijital aletler ambalajlanır ve güvenli bir şekilde taşınır Dilovası Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmuştur.

Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü Avrupa’dan ithal pet graft kâğıtlarla ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise Dilovası Nakliyat liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır.